İzmir Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Hakkımızda

İzmir TMGDK olarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) sahibi işletmelerin, Ulaştırma Bakanlığı ile olan ilişkilerini yürütmekte, Tehlikeli Madde Yönetimi’nde kullanılan sistemlerinin uluslararası standartlarda kalite ve verimliliğini arttırmalarını sağlamakta, yasal zorunlulukları yerine getirerek cezai yaptırımlara maruz kalmalarını önlemekteyiz.

2013 yılından beri Kimyasal Taşımacılık sektöründe başlayan Tehlikeli Madde Taşımacılığı tecrübemizle, 2017 yılında, İzmir'in Tire ilçesinde firmamızı kurarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sektöründe de hizmet vermeye başladık. Bununla birlikte, Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu yetki belgesini (TMGDK) alarak Danışmanlık ve Lojistik destek konularında hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman kadromuz, tehlikeli maddelerin güven içerisinde taşınması, depolanması, işlenmesi, elleçlenmesi  vb. tüm alanlarda profesyonel olarak çalışmakta, hem insanın hem çevrenin ve tüm maddi-manevi hasarların önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

© Copyright 2017 İzmir TMGDK Tüm hakları saklıdır.
web tasarım